Головне управління ДПС в Сумській області інформує

21 Серпня, 2020 р., 12:40
 Зміни законодавства для ФОП: подання декларації у разі зміни системи оподаткування

21 Серпня, 2020 р., 12:35
                            Вже з 1 серпня можна використовувати програмні РРО.

18 Серпня, 2020 р., 07:57
В управлінні у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області повідомляють, що з метою спрощення адміністрування ПДВ, застосування єдиного підходу до формування показників звітності та їх відображення в інформаційних системах ДПС, Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" внесено зміни до ст. 202 Податкового кодексу України. Відповідно новацій встановлюється єдиний звітний період для усіх категорій платників податку на додану вартість (у тому числі для платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, що передбачає реєстрацію платником ПДВ), який дорівнює календарному місяцю.

07 Серпня, 2020 р., 13:50
В управлінні у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області повідомляють, що з 23.05.2020 набрали чинності зміни, внесені Законом України від 16.01.2020 №466-ХІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон), зокрема, у частині зміни критеріїв застосування ставок рентної плати для користування надрами для видобування корисних копалин (далі - Рентна плата) (п.252.20 ст.252 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ)), а також коригуючих коефіцієнтів до них та їх розміру (п.252.22 ст.252 ПКУ).

30 Червня, 2020 р., 09:36
В управлінні у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області  повідомляють, якщо розрахунок за товари, які отримує покупець, здійснюється за допомогою подарункового сертифіката, то у реквізиті «форма оплати» фіскального касового чека зазначається «Подарунковий сертифікат» та, у разі необхідності, сума коштів, яка доплачується.

17 Червня, 2020 р., 08:21
Управління у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області інформує, що до 1 серпня 2020 року перенесено введення в дію норм законодавства щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій, як альтернативу класичних РРО.

17 Червня, 2020 р., 08:20
В управлінні у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області повідомляють, що Законом України від 30.03.2020 № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби   (COVID-19)» (далі – Закон № 540) розширено перелік витрат, дозволених для включення до податкової знижки (розділ XX «Перехідних положень» ПКУ пунктом 11), а саме:

05 Червня, 2020 р., 10:37
Новації передбачені змінами до Податкового Кодексу в частині обліку платників податків

26 Травня, 2020 р., 09:20
Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 129).