Квітень 2020 року

Завантажити наказ начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту № 47-ОД "Про підготовку закладів освіти Річківської сільської ради до нового 2020/2021 н.р. та роботи в осінньо-зимовий період" від 27.04.2020 року.

Завантажити наказ начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту № 46-ОД "Про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року" від 21 квітня 2020 року

Завантажити наказ начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту № 45-ОД "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2020 рік" від 21 квітня 2020 року та (ПЛАН ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ).

Завантажити наказ начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту № 44-ОД "Про повідомлення керівників закладів загальної середньої освіти щодо припинення дії безстрокових трудових договорів" від 16 квітня 2020 року.

Завантажити наказ начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту № 43-ОД "Про зарахування дітей до 1 класу" від 16 квітня 2020 року.

Завантажити наказ начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту № 40-ОД "Про організацію роботи у закладах загальної середньої освіти з питань запобігання та протидії булінгу" від 01 квітня 2020 року

Завантажити наказ начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту № 38-ОД "Про продовження карантину" від 31 березня 2020 року