Податкова турбується про вас і ваше здоров’я

Дата: 31.03.2020 08:22

Наразі у світі відбуваються події, які стурбували людство на усіх континентах – спалах досі невідомого вірусу під назвою COVID-19.

Фахівці управління у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області не залишаються осторонь загальносвітової проблеми та переконливо рекомендують громадянам утриматися від відвідування Центру обслуговування платників без нагальної потреби. У сучасних умовах, з сучасними можливостями більшість питань та проблем можна вирішити дистанційно, скориставшись Інтернетом або послугами пошти.

У випадку, якщо питання потребує обов’язкового відвідування ЦОП, необхідно неухильно дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій, а саме:

- користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

- не створювати скупчення людей у ЦОП, дотримуватись безпечної відстані між людьми;

- уникати контакту з тими, хто має симптоми захворювання.

Податківці звертаються з проханням зменшити рух паперових документів та активізувати роботу із засобами електронного зв’язку та поштою. У цьому вам допоможе Електронний кабінет платника.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua.

Через Електронний кабінет ви можете подати заяви для отримання адміністративних послуг, зокрема:

картки платника податків; відмітки у паспорті громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;

реєстрації реєстратора розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок;

включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій, внесення змін до цього Реєстру, витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи;

відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;

копії реєстраційних посвідчень реєстраторів розрахункових операцій направляються на адресу електронної пошти заявника (оригінал можна буде отримати після закінчення карантину).

У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платника ви можете звернутись до служби підтримки за телефоном 0 800 501 007 або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/.

Шановні громадяни та платники податків! Податківці турбуються про ваше здоров’я і просять з розумінням  сприймати ситуацію, що склалася. Будьте свідомими, не ви пробувайте долю, не наражайте на небезпеку себе та оточуючих вас людей.