Про організацію та проведення Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК»

Дата: 03.04.2020 09:00

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує, що Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК-весна 2020», який мав відбутися 16 квітня 2020 року, буде проведено по завершенні карантину. Про дату проведення конкурсу оргкомітет повідомить.

Разом з тим, у зв’язку із введенням карантину в Україні та організації освітнього процесу в онлайн-режимі, оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» пропонує проведення конкурсу «Колосок- онлайн» 25 квітня 2020 року з 13.00-15.00. год.

Реєструватися на конкурс можуть усі бажаючі школярі. Участь у конкурсі «Колосок-онлайн» безкоштовна. Учасники отримають електронні сертифікати і призи – електронні передплати газети «КОЛОСОЧОК» або журналу «КОЛОСОК».

Просимо повідомити школярів про безкоштовний мобільний додаток «Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн» та можливість реєстрації у конкурсі-онлайн. Через цей додаток учні отримають доступ до завдань конкурсу, довідаються про свій результат, прочитають повні відповіді на всі запитання. Завантажити додаток на мобільний телефон можна у Play market за пошуковими словами: «колосок», «конкурс колосок», «колосок конкурс». Також повідомляємо, що реєстрація уже розпочата.

Просимо сприяти поширенню інформації про конкурс «КОЛОСОК-онлайн» серед педагогів, учнів та їхніх батьків.