Шановні колеги!

Дата: 09.04.2020 09:12

Дякуємо Вам за своєчасне замовлення педагогів  на курси підвищення кваліфікації (заповнення онлайн-анкет), які у квітні 2020 року відбудуться за дистанційною формою навчання (засобами Mikrosoft Teams  або  на платформі Moodle).

Просимо Вас довести до відома педагогів Вашого району (міста, ОТГ), що на їх електронну адресу, вказану в анкеті під час реєстрації, буде надіслано лист з логіном та паролем  для входу в певну систему навчання.

Зараз про курси, які розпочинатимуться 13.04.2020 року (додаток 1).

Для входу в певну систему навчання (Mikrosoft Teams  чи Moodle) надсилаємо Вашим педагогам, курси яких розпочинаються 13.04.2020 року, доступ до покрокової інструкції. Кожен педагог повинен  знайти у таблиці свою групу та натиснути на гіперпосилання поряд з нею (додаток 1).

Доступ до покрокової інструкції можна знайти також на сайті КЗ СОІППО у розділі «УВАГА важлива інформація».

Перший раз здійснити вхід у певну систему навчання рекомендовано до 11.04.2020 року.

Звертатись з технічних питань можна у будь-який зручний для Вас спосіб:

тел. моб. МТС   0669821691                   Moodle

тел. моб. МТС   0951756906                   Moodle

тел. моб. МТС   0506878955                   Mikrosoft Teams

тел. моб. Київстар   0971657481            Mikrosoft Teams

(Пн-Чт 8:00-17:00,  Пт 8:00-16:00)

Дата і час початку роботи курсів (зарахування на курси підвищення кваліфікації та безпосереднє навчання у своїй навчальній команді): 13.04.2020 року о 9.30.