ПРОФТЕСТИ ДЛЯ ВСІХ ПЕДАГОГІВ.

Дата: 30.04.2020 10:23

ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ   РЕЙТИНГУ  ОСВІТНІХ  ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ

www.ukrosvita-rating.com

Шановні  друзі,  ми  з  Вами  разом   вже  десятий  рік !!!

Для  ВСІХ  ПЕДАГОГІВ  ЗДО  та  ЗСО/ЗЗСО України:

Шановні  друзі,  колеги,  повідомляємо  Вам,  що   на  «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛІ  РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ»  проводяться  «ПЕДАГОГІЧНІ  ПРОФТЕСТИ»-2020 року,  на  яких  підсумки  підводяться  кожного  місяця,  а  відповідні  СЕРТИФІКАТИ   отримує  кожен  учасник  ТЕСТІВ.

Взяти  участь  у  "ПРОФТЕСТАХ"   мають  право  всі  без  винятку   педагогічні  працівники  ДНЗ,  ЗНЗ,  НВК  України.

Шановні  друзі,  колеги,  якщо  Ви  бажаєте   перевірити  свої   професійні  знання   та  отримати  за  це  відповідний  СЕРТИФІКАТ,  тоді   запрошуємо  Вас  взяти  участь  у   "ПЕДАГОГІЧНОМУ  ПРОФТЕСТІ" .   Після  того,  як  Ви  пройдете  ТЕСТ,  Вам  буде  виданий  відповідний  СЕРТИФІКАТ.

За   умовами,  ВСІ  педагоги-учасники  "ПРОФТЕСТУ"  (без винятку)   отримують СЕРТИФІКАТИ  відповідно  набраним  балам:

1.         1-е  місце –оцінка  «ВІДМІННО» -від  80%  до 100%  правильних  відповідей;

2.         2-е  місце –оцінка  «ДОБРЕ» -від  60%  до 80%  правильних  відповідей;

3.         3-є  місце –оцінка  «ЗАДОВІЛЬНО»- від  40%  до 60%  правильних  відповідей;

4.         4-е  місце - Учасник  "ПРОФТЕСТУ -  менше  40%  правильних  відповідей;"

-----ЗАЙНЯТЕ  МІСЦЕ  ЗАЛЕЖИТЬ  ВІД  КІЛЬКОСТІ   ОТРИМАНИХ  БАЛІВ  ЗА  ПРАВИЛЬНІ  ВІДПОВІДІ.

ЗАВДАННЯ   ПЕДАГОГІЧНИХ  "ПРОФТЕСТІВ"   МІСТЯТЬ    10   КЛАСИЧНИХ    ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ      ЗАПИТАНЬ   ПРО  ОСВІТУ,  ПЕДАГОГІКУ..

КОЖНЕ  ЗАПИТАННЯ  МАЄ  ТРИ  ВАРІАНТИ  ВІДПОВІДЕЙ – ОДИН  ІЗ  НИХ  ПРАВИЛЬНИЙ.

ЗАВДАННЯ  «ПРОФТЕСТУ»  ВИКОНУЮТЬСЯ  У  ЕЛЕКТРОННОМУ  ВИГЛЯДІ  НА  ПК  АБО  СМАРТФОНІ.

НА   ВИКОНАННЯ   ПЕДАГОГІЧНОГО  "ПРОФТЕСТУ"   ПЕДАГОГАМ  ВІДВОДИТЬСЯ   = 7  КАЛЕНДАРНИХ   ДНІВ.

ЗА  СТАТИСТИКОЮ,   ОЦІНКУ  ВІДМІННО   і   СЕРТИФІКАТ    З    ПЕРШИМ   РЕЙТИНГОВИМ    МІСЦЕМ     ОТРИМУЮТЬ  НЕ  МЕНШЕ   95 %  !!!    ВІД  ЗАГАЛЬНОЇ   КІЛЬКОСТІ  ПЕДАГОГІВ-УЧАСНИКІВ  ПРОФТЕСТУ,   А  НИЖЧЕ  ТРЕТЬОГО  МІСЦЯ    НЕ  БУЛО  НІ  ОДНОГО  ПЕДАГОГА,   ТОЖ  БАЖАЄМО   ВАМ   УСПІХУ   У    ПРОХОДЖЕННІ   ПЕДАГОГІЧНОГО  "ПРОФТЕСТУ"  !!!

Щоб   взяти  участь  у   "ПРОФТЕСТІ"    Вам  необхідно  надіслати  нам  ЗАЯВУ

(Зразок  ЗАЯВИ  знаходиться   внизу  цієї  сторінки).

Після  отримання  від  Вас  такої  ЗАЯВИ  та  реєстрації   Вас  (педагогів   Вашого  ДНЗ,  ЗНЗ,  НВК ) номінантами  на  отримання  СЕРТИФІКАТУ,  на  Вашу   електронну  адресу   надійде  лист  із   підтвердженням   такої  реєстрації,   де  буде  вказано  Ваш  реєстраційний  номер   та  рахунок  на  сплату  за  участь  у  "ПРОФТЕСТІ".     Після   отримання   Вашої оплати,  на  Вашу  електронну  адресу  будуть  надіслані  ПРОФТЕСТИ .

СЕРТИФІКАТ  отримує   кожен  учасник   "ПРОФТЕСТУ"  (відповідно  отриманим  балам).

* ВАРТІСТЬ  ОБРОБКИ  ІНФОРМАЦІЇ  за  участь у   "ПРОФТЕСТІ"   для  одного  педагога  =  65 грн

* Якщо  від   одного  ЗДО  або   ЗЗСО   у  "ПРОФТЕСТІ"  візьмуть  участь  не  менше  10  педагогів, то  вартість   ОБРОБКИ  ІНФОРМАЦІЇ  за  участь  у  "ПРОФТЕСТІ" для  одного  педагога  55 грн

* Якщо  від   одного  ЗДО  або   ЗЗСО   у  "ПРОФТЕСТІ"  візьмуть  участь  не  менше  20  педагогів, то  вартість    ОБРОБКИ  ІНФОРМАЦІЇ  за  участь  у  "ПРОФТЕСТІ" для  одного  педагога  45 грн

ЗАПРОШУЄМО  ВАС  ВЗЯТИ  УЧАСТЬ  У  «ПЕДАГОГІЧНИХ  ПРОФТЕСТАХ»-2020 року.

З  ПОВАГОЮ,   ОРГАНІЗАТОРИ   "ПРОФТЕСТУ" :

1. ГО  «Просвіта  молоді  України»;

2. «Інтернет-Портал  рейтингу  освітніх  закладів  України».

Телефони  для  зв’язку  з  організаторами  КОНКУРСІВ : ( 044 ) 36 27 157,   ( 066 )-10 40 409

ЗАЯВКИ   ДЛЯ  УЧАСТІ  У   "ПРОФТЕСТІ"   НАДСИЛАЙТЕ

НА  ЕЛЕКТРОННУ  АДРЕСУ:    ukrosvita-1@ukr.net              або    konkurs@ukrosvita-rating.com

Завантажити зразок заявки на участь.