Про заходи до Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 08.05.2020 12:48

З метою відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні закладами освіти Річківської сільської ради Білопільського району Сумської області забезпечено виготовлення та розміщення на територіях закладів освіти Річківської сільської ради соціальної реклами у вигляді плакатів.
Працівники шкіл упорядкували могили та пам’ятні знаки на території сіл Білани, Вири та Річки.
На сайтах закладів освіти розміщені звіти про роботу волонтерських загонів та пошукових клубів.
В режимі онлайн проведено конкурс дитячих робіт, присвячений визначній даті.
Також 8 травня 2020 року керівниками закладів освіти було виготовлено та встановлено квіткові композиції на меморіальних об’єктах загиблих учасників та жертв Другої світової війни.