Про відзначення Дня Матері

Дата: 12.05.2020 13:48

День Матері в Україні відзначають у другу неділю травня. Це свято – привід сказати мамі про те, що вона – найрідніша і найдорожча людина.
День Матері – це свято на честь мам, материнства, зв’язку матері з дитиною. Мама – головна людина в житті кожного з нас.
Саме тому, з метою відзначення Дня Матері, вихователями та вчителями закладів освіти Річківської сільської ради Білопільського району Сумської області було проведено тематичні онлайн-заняття, на яких діти вчилися власноруч виготовляти вітальні листівки, малюнки та поробки для
своїх мам.
Також вихователі та класні керівники провели онлайн-спілкування морально-етичного спрямування щодо ролі жінки-матері як берегині роду, втілення загальнолюдських чеснот, продовжувачки національних традицій українського народу.
Діти привітали своїх найрідніших зі святом та вручили власноруч виготовлені подарунки.