Привітання до свята останнього дзвоника!

Дата: 29.05.2020 15:18

З шкільного найріднішого порогу,
З найкращої юнацької весни
У добрий час, у світлу путь-дорогу
Благословляємо вас, доньки і       сини!
І хлібом-сіллю радо проводжаєм,
          Щоб вам жилось в достатку і теплі.   Ми від душі вам, діточки, бажаєм Л
юбові, миру, щастя на землі!

Шановні колеги, учні, батьки, дорогі випускники!

Вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року.

Для усіх нас  2019-2020 навчальний рік був надзвичайно складним, але,   можна з впевненістю сказати, що заклади освіти Річківської сільської ради подолали усі вимоги та обмеження карантинних заходів, зуміли організувати  навчання з використанням дистанційних технологій, забезпечити  оцінювання знань учнів і сьогодні провести традиційне свято Останнього дзвоника у незвичайній формі.

Для багатьох учнів сьогоднішній день - це успішне подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, для випускників  - особливо радісний і пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Низький уклін вам, шановні вчителі,  за вашу невтомну працю.

Слова подяки батькам за терпіння, розуміння, підтримку і допомогу своїм дітям  під час організації дистанційного навчання.

Усім учням бажаємо гарного змістовного літнього відпочинку, нових друзів і вражень.

Цьогоріч  9 класи закінчують  19 учнів, 11 класи   -  10 випускників.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми.

Щасти вам у всьому! У добру путь!