Новий навчальний рік: переліки рекомендованої літератури

Дата: 28.07.2020 08:33

Міністерством освіти і науки надані переліки навчальної літератури, що рекомендована відомством для використання в школах у 2020/2021 навчальному році.

Відповідний лист підписаний заступником міністра освіти і науки Любомирою Мандзій.

Зокрема, відомством надані переліки рекомендованої літератури для учнів початкових  та 5-11 класів, учнів з навчанням мовами національних меншин, а також перелік навчальної літератури для закладів дошкільної освіти та дітей з особливими освітніми потребами.

Переліки можуть бути доповнені новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідних предметних комісій Науково-методичної ради з питань освіти.

Окрім цього, у Міністерстві освіти нагадали, що комісією Науково-методичної ради схвалено до використання в школах методичний посібник «Організація дистанційного навчання в школі. Мeтодичні рекомендації».

Література. Початкові класи

Література. 5-11 класи