Випускний  – це час прощання зі школою...

Дата: 31.07.2020 12:58

Випускний  – це час прощання зі школою, вчителями та друзями, а ще це початок нового, вже дорослого життя для вчорашніх школярів.

31 липня 2020 року Річківський сільський голова Микола Солодовник, заступник сільського голови Володимир Пугач та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Варавка привітали  випускників  із закінченням школи, вручили їм документи про повну загальну середню освіту та відзнаки.

Цьогоріч одинадцяті класи Річківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ» та Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів закінчили десять випускників. Гордістю і окрасою Річківської сільської ради є випускники-медалісти:

-  Золотою медаллю  «За високі досягнення у навчанні» нагороджений випускник Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Євген Соловей;

-  Срібною медаллю  «За досягнення  у навчанні»  нагороджений випускник Річківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  -ДНЗ»  Микола Коломієць.

Дорогі Випускники! Прийміть найщиріші привітання  з нагоди закінчення навчання у школі  і побажати розсудливості і сил для подальшого дорослого життя.  Бажаю вам жити яскраво і цікаво, впевнено і стрімко бігти назустріч своїм мріям, завжди досягати всього, що було  задумано. Удачі вам на шляху пізнання улюбленої професії, успіхів у всіх творчих і ділових задумках!  Нехай доля обдаровує вас приємними сюрпризами, нехай легким і сонячним буде ваш шлях!

З повагою сільський голова

Микола Солодовник.