Про встановлення ставок і пільг на 2021 рік

Дата: 14.07.2020 10:03

Завантажити рішення Річківської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності на 2021 рік" та Додаток.

Завантажити рішення РІчківської сільської ради "Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2021 рік" та Додаток.

Завантажити рішення Річківської сільської ради "Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку та ставок орендної плати за використання земель Річківської сільської ради на 2021 рік" та Додаток.

Завантажити рішення Річківської сільської ради "Про встановлення транспортного податку на території Річківської сільської ради"