Про підготовку закладів освіти Річківської сільської ради до нового навчального року

Дата: 20.08.2020 15:33

Розпорядженням голови Річківської сільської ради  від 19.08.2020 року №92 – ОД «Про відновлення роботи ЗДО»,  відповідно до акту санітарно – епідеміологічного обстеження 19 серпня 2020 року відновлено роботу в умовах адаптивного карантину Вирівського ДНЗ (садок – ясла) «Ластівка» та Біланівського ДНЗ (ясла – садок) «Дюймовочка» Річківської сільської ради  Білопільського району Сумської області з 25.08.2020 року.

Також проведено комісійне обстеження закладів загальної середньої освіти щодо забезпечення виконання протиепідемічних заходів, підготовки до роботи в умовах адаптивного карантину та готовності до опалювального сезону.

Задля підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону протягом 7 місяців 2020 року залучено 368,4 тис. гривень,  у тому числі 236,6 тис. гривень – це кошти місцевого бюджету.

Загалом можна стверджувати, що дякуючи спільній, згуртованій роботі педагогічних колективів, батьків, спонсорів, депутатського корпусу та виконавчого комітету Річківської сільської ради освіта нашої громади готова до нового 2020 – 2021 навчального року.