Синьо-жовтий – колір нашої свободи і незалежності!

Дата: 21.08.2020 10:30

День Незалежності України – визначна дата, яка започаткувала нову епоху в житті нашого народу, здійснила його віковічну мрію – мати власну суверенну державу, йти в майбутнє своїм шляхом. Це особливе свято для кожного громадянина нашої країни.

В рамках святкування Дня Прапору та Дня незалежності України  працівниками закладів культури Річківської громади підготовлені відповідні  тематичні заходи. З метою національно-патріотичного виховання громадян, в бібліотечних закладах діють тематичні експозиції: «Своє серце, Україно, я кладу тобі до ніг», «Червоніє калина, зеленіє верба… Добрий день тобі, Україно моя», «Живи, моя держава Україна!», «Тобі, рідний краю, і честь, і любов». В них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.

Працівниками Річківського будинку культури підготовлена тематична онлайн - година «Україна єдина» (https://www.facebook.com/100052525632721/videos/150731410021046). А працівники Вирівської бібліотеки  підготували слайдо – презентацію «Моє ім’я Україна» (https://www.facebook.com/100012024940111/videos/916037528807070). Заходи  можна переглянути в соціальній мережі Facebook в групі «Культура Річківського краю» за відповідними посиланнями.

Напередодні свята працівники  Вирівських і Річківських закладів культури відвідали могили загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях  Павла Николенка та Олександра Ровного і взяли участь у покладанні квітів до місць поховань  полеглих героїв.

Під синьо-жовтим прапором ми будуємо державу, засновану на демократичних цінностях, досягаємо суспільних, мистецьких і спортивних звершень, здобуваємо перемогу над ворогом. Тож нехай цей шлях буде вдалим і успішним для нинішнього та прийдешніх поколінь громадян України, а свято Незалежності – духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожен дім щастя і добро, порозуміння й згуртованість, мир та любов!