Підведення підсумків онлайн – фотоконкурсу «Я люблю Україну!»

Дата: 21.08.2020 14:37

З метою утвердження патріотизму та національної свідомості, любові до українського народу, його історії, традицій і культури та з нагоди  державного свята Дня Незалежності України відділом культури виконавчого комітету Річківської сільської ради  з 06 липня по 19 серпня 2020 року було проведено  онлайн – фотоконкурс «Я heartУкраїну!».

В соціальній мережі Facebook в групі «Культура Річківського краю» було опубліковано 21 фото світлина учасників. Користувачі сторінки шляхом відкритого голосування визначили переможців за наступними категоріями:

•  «фото світлини  учасників до 16 років включно» - Шелудченко  Віталіна, 5 років, с. Річки
  • «фото світлини  учасників від 16 років і старші» - Кушнір Ірина, с. Вири
  • «родинні фото» - родина Хоружих, с. Річки.

Дякуємо всіх учасників конкурсу за участь, читачів сторінки «Культура Річківського краю» - за небайдужість та активність, і вітаємо наших ПЕРЕМОЖЦІВ – справжніх  патріотів-українців Річківської громади!