Серпнева конференція педагогічних працівників Річківської сільської ради

Дата: 01.09.2020 13:00

28 серпня 2020 року у приміщенні Річківського будинку культури відбулася перша серпнева конференція педагогічних працівників Річківської сільської ради.

У роботі конференції взяли участь керівництво та депутати Річківської сільської ради, керівники сільгосппідприємств, педагогічні працівники громади, представники громадськості.

У своєму виступі Річківський сільський голова Микола Іванович Солодовник зазначив, що 2020 рік був надзвичайно складним і напруженим. Початок створення освіти громади припав на початок нового фінансового року та пік опалювального сезону. Багато нагальних питань вимагали негайного вирішення. Разом з тим, можна стверджувати, що дякуючи спільній, згуртованій роботі педагогічних колективів, батьків, спонсорів, депутатського корпусу та виконавчого комітету Річківської сільської ради освіта нашої  громади готова до нового 2020 - 2021 навчального року. Забезпечено стабільну роботу закладів освіти, виплату заробітної плати усім працівникам галузі. Відсутня заборгованість по енергоносіям та іншим захищеним статтям.

Також Річківський сільський голова вручив подяки відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Річківської сільської ради за участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» Стеценко Олені Володимирівні, учителю Річківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Школьник Юлії Миколаївні, вчителю Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нечипоренко Тетяні Леонідівні, учителю Річківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Жиленко  Дарії Володимирівні, вчителю Біланівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Ленгер  Тетяні Миколаївні, вчителю Річківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Охріменко Лілії  Валеріївні, вчителю Вирівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Варавка Наталія Олександрівна проаналізувала роботу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, педагогічних колективів у 2019-2020 навчальному році, відзначила досягнення закладів освіти та учнів наголосила, що стратегічним завданням освіти громади на 2020/2021 навчальний рік є імплементація основних положень Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та розбудова Нової української школи. На виконання цих завдань відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту визначено 5 пріоритетних цілей та шляхи їх реалізації.