Перше вересня державне свято — День знань.

Дата: 01.09.2020 13:37

Перше вересня державне свято — День знань, це день великих надій та очікувань. Кожна родина сподівається дати своїй дитині якісну освіту, яка допоможе їй ствердитись у житті, бути корисною своїй країні.
        Цьогоріч 27 першокласників сили за парти закладів загальної середньої освїти Річківської громади.   Місцеві аграрії потрубувались, щоб кожен першокласник у цей день отримав гарні подарунки, а керівництво Річківської сільської ради на чолі з головою Солодовником М.І., заступником голови Пугачем В.П. та начальником відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту  Варавкою Н.О. особисто привітали усіх учасників освітнього процесу з початком нового навчального року.

Дарувати знання і набувати їх – це нелегкий труд, який вимагає віддачі душевних сил та значного напруження. Щира вдячність вам, шановні майстри своєї справи, за внесок кожного із вас у розбудову освіти. Плідної вам подальшої праці, снаги, невичерпної енергії та оптимізму.  Міцного вам здоров’я, душевного комфортту, світлого і мирного майбуття.

Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

З початком нового навчального року!