Про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 15.08.2020 13:30

Річківська сільська рада оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності оцінки земельної ділянки для продажу в межах населеного пункту с. Білани на території Річківської сільської ради. Конкурс відбудеться 31.08.2020 року о 11:00 в приміщенні Річківської сільської ради.

Відомості про об’єкт експертної грошової оцінки, який підлягає продажу:

Земельна ділянка для обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту за адресою: Сумська область Білопільський район с. Білани, кадастровий номер земельної ділянки 5920681800:00:017:0462.

Перелік документів, які подаються на розгляд комісії: заява на участь у конкурсі, копія установчого документа претендента, копія ліцензії державного комітету України по земельних ресурсах, копія свідоцтва про реєстрацію у державному реєстрі оцінювачів, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, інформація про претендента.

Кінцевий термін подання заяви та документів на участь у конкурсі 30.08.2020 року.

Місцезнаходження комісії: 41832, Сумська область Білопільський район с. Річки, вул. Центральна, 6. Телефон: (05443) 9-40-95.