Шановні бібліотекарі, ветерани бібліотечної справи та читачі!

Дата: 30.09.2020 08:25

Прийміть найщиріші вітання із Всеукраїнським днем бібліотек!

Статус бібліотеки, її славу насамперед створюють бібліотекарі, - саме цінне, наряду з унікальним бібліотечним фондом. Адже ви робите велику і благородну справу – даруєте щастя спілкування з книгою, а оберігати скарби знань і передавати їх людям – це найвища місія істинних сподвижників культури.

Шановні бібліотекарі! Бажаю вам щастя і блиску в очах,  міцного здоров’я, натхнення, взаєморозуміння та дружньої підтримки, радості, миру, родинного затишку, добра та  нових  творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай завжди вашими супутниками по життю буде Віра, Надія та Любов!

Шановні читачі! Щиро бажаю всім серцем, прагненнями та вчинками допомагати бібліотекам! Будьте завжди поруч, сприяйте збереженню бібліотек та перетворенню їх у відкритий громадський простір! Переживайте у бібліотеках кращі хвилини свого життя! Насолоджуйтеся часом, проведеним у бібліотеці!

Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги та впевненості у тому, що завдяки бібліотекам, книгам та  читанню наша країна переборе труднощі і стане процвітаючою, гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей!

З повагою, Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК