Подаруй бібліотеці книгу!

Дата: 30.09.2020 16:22

Для поповнення бібліотек якісним книжковим фондом існують різні джерела комплектування, одним із яких є література, прийнята в дар від  користувачів. «Подаруй бібліотеці книгу!» – це постійна доброчинна акція, що діє у всіх книгозбірнях громади.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек  мешканка  села Річки Тетяна Станіславівна Ярошенко подарувала Річківській бібліотеці книги  з особистої бібліотеки. Завдяки дарунку книжковий фонд поповнився  63 сучасними жіночими романами та детективами.

Книги живуть, коли їх читають, -  говорить Тетяна Станіславівна, яка  є постійним користувачем  місцевої бібліотеки. Адже вчасно прочитана книга – величезна удача, вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником.

Тож, запрошуємо підприємців, депутатів і просто всіх мешканців Річківської громади долучитися до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Можливо, саме ваша книга стане комусь у пригоді, спонукає замислитись чи дасть пораду.

Приєднуйтесь до кола наших друзів, які подарували книги для читачів бібліотек! Подаруйте своїй книзі нове життя!