Про подарунок для Річківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Дата: 12.11.2020 09:12

Одним із пріоритетних напрямків роботи  керівництва та депутатського корпусу Річківської сільської ради  є створення належних умов для забезпечення освітнього процесу в закладах освіти.

Ураховуючи вимоги сьогодення та необхідність оновлення сучасною комп’ютерною технікою закладів освіти громади  за кошти місцевого бюджету було придбано проекційний комплекс для Річківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ», який сільський голова Солодовник Микола Іванович разом із заступником Пугачем Володимиром Павловичем та начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Варавкою Наталією Олександрівною сьогодні вручили у закладі. У вітальному слові Микола Іванович зазначив, що у планах  подальше  забезпечення усіх закладів освіти такими необхідними для організації освітнього процесу технічними засобами, оновлення та зміцнення їх матеріально-технічної бази.

Колектив школи щиро подякував за подарунок.