Про 20-й ювілейний Радіодиктант національної єдності

Дата: 12.11.2020 09:21

Цьогорічний радіодиктант національної єдності є ювілейним – 20-м за рахунком. Це традиційна щорічна акція єднання навколо рідної мови.

У прямому ефірі текст диктанту читала відома українська актриса театру і кіно, телеведуча, громадський діяч Римма Зюбіна.

У читальній залі Національної бібліотеки ім. Вернадського диктант писали запрошені гості - школярі, представники культури і мистецтва, політики, журналісти, і навіть прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Освітяни Річківської об’єднаної територіальної громади також вирішили перевірити свої знання української мови та долучитися до акції єднання. Учні та вчителі філологічних дисциплін шкіл традиційно пишуть радіодиктант національної єдності. До акції долучилося 65 учнів, 37 вчителів та 7 працівників відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.