Благодійний конкурс з мега подарунками!

Дата: 10.12.2020 13:05

Шановні педагоги, маємо для вас неймовірну новину: в рамках нашого освітнього проєкту «Біоетика» Благодійного фонду «Щаслива лапа» для середніх загальноосвітніх навчальних закладів України  стартує Всеукраїнський конкурс «БлагоДІЙники в дії».

Головний подарунок конкурсу – телевізор діагоналлю 43 дюйми!

Суть конкурсу

Учні 6-7 класів мають  обрати та виконати всім класом від 3-х завдань з переліку запропонованих в умовах конкурсу. Зробити фото- та відеозвіт процесу та результату виконання кожного завдання.

Подарунки

Школа-переможець у кожній категорії отримає у подарунок* телевізор діагоналлю 43 дюйми від партнерів конкурсу – Фокстрот.

Найактивніші та найстаранніші класи** зі шкіл-переможців одержать настільні гри «Happy Paw» від БФ «Щаслива лапа» та ТМ «Purina» для кожного учня та учениці.

Детальніше ознайомитись з усіма умовами конкурсу можна за посиланням –
    https://happypaw.ua/ua/bioethics/contests/one/11 [1]

_* Подарунок буде передано навчальному закладу по акту прийому-передачі безповоротної матеріальної (благодійної) допомоги._

_** кількість та перелік класів погоджуєься школами з організаторами конкурсу. _