Почесна відзнака берегиням культурної спадщини Річківського краю

Дата: 16.12.2020 13:38

Українська культура сьогодні звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Відродження та  збереження культурного спадку може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку  територіальних громад.

І нам, жителям Річківського краю, є чим пишатися! З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Департаментом культури, інформаційної політики та туризму Сумської обласної державної адміністрації та Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв  була проведена обласна культурно-мистецька акція «Мистецькі сходи». Почесну відзнаку  в номінації «Культурна спадщина» отримали наші  земляки, учасники фольклорного ансамблю «Калина» Річківського сільського будинку культури (керівник Григорій Винниченко).

Річківський сільський голова Микола Солодовник привітав номінантів з почесною нагородою та зазначив, що  «Ми є нащадками українських козаків  і маємо багату історико-культурну спадщину, яку неодмінно повинні не лише зберігати, а й примножувати заради гідного майбутнього прийдешніх поколінь. Культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, і  нашій громаді  потрібна культура,  що є відкритою і доступною  кожному жителю».

Працівники та аматори закладів культури приєднуються до вітань очільника громади та бажають учасникам ансамблю «Калина» міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.  Ви  -  берегині культурної спадщини  нашого  краю. Ви повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та обряди. Ви забезпечуєте пам’ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору Річківської громади.