Нарада керівників закладів освіти Річківської сільської ради

Дата: 25.02.2021 13:33

24 лютого 2021 року на базі Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася нарада керівників закладів освіти Річківської сільської ради. На порядок денний було внесено три питання:

1. Про результати моніторингу якості інформаційного наповнення     веб-сайтів закладів освіти.
  2. Про підсумки роботи з національно-патріотичного виховання у 2020 році та завдання щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2021 рік.
  3. Якісне харчування – шлях до здоров’я.

По першому питанню доповідала головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Альона Єфіменко, яка озвучила результати моніторингу веб-сайтах закладів освіти та надала методичні рекомендації з усунення недоліків роботи офіційних сайтів.

По другому питанню доповідала головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Олена Коломієць, яка ознайомила присутніх з питанням патріотичного виховання здобувачів освіти в умовах адаптивного карантину та наголосила на необхідності запровадження інноваційної освітньої діяльності з метою патріотичного виховання молоді та на стовідсотковому охопленні учнів гуртковою роботою закладами освіти.

З третьому питанню «Якісне харчування – шлях до здоров’я», начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Варавка ознайомила присутніх з планом заходів щодо організації безпечного і якісного харчування вихованців та школярів. У своєму виступі вона зазначила, що у 2021 році пріоритетними визначено напрямки:

- впровадження  постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР);

- оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків;

- просвітницька робота з учнями та батьками щодо формування культури здорового харчування.