Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування - начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, архітектури та містобудування

Дата: 24.02.2021 14:21

Річківська сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної  посади посадової осіби органів місцевого самоврядування - начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, архітектури та містобудування.

Вимоги до осіб, які бажають взяти участь у конкурсі:

Громадянство України, освіта вища не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на державній службі або на посадах, час роботи на яких зараховується до стажу державної служби, не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами, знання чинного законодавства України професійного спрямування.

Конкурсанти повинні подати до конкурсної комісії Річківської сільської ради:

- заяву про участь у конкурсі;

- особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками;

- копії документів про освіту;

- подання  шляхом заповнення на офіційному  веб-сайті НАЗК, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою,що визначається НАЗК;

- автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного кода;

- копію  військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи подаються особисто в Річківську сільську раду за адресою: С.Річки, вул.Центральна, 6, ІІ поверх, кабінет № 8.

Інформацію з питань  проведення конкурсу та складання письмового іспиту можна отримати за тел.: 9-40-95.

Термін подачі документів – 30 календарних днів з дня оголошення повідомлення.