Свято Весни, Молодості і Краси!

Дата: 07.03.2021 13:54

Здавна світлий образ прекрасної половини людства був символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Впродовж свого життя жінка з гідністю та терпінням виконує нелегке покликання, поєднуючи роль турботливої мами, люблячої дружини та бабусі. Завдяки жіночій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.

З нагоди  Міжнародного дня прав жінок і миру в закладах культури Річківської громади відбулися заходи, спрямовані на виховання поваги до жінки-матері, жінки-трудівниці, жінки-берегині.

В Річківському будинку культури з нагоди свята відбувся концерт «Її величність – Жінка!». З щирими словами вітання  до жінок звернувся Річківський сільський голова Микола Солодовник, який побажав міцного здоров’я, благополуччя, надійного чоловічого плеча, краси та чарівності і відзначив представниць організацій та підприємств громади Подяками Річківської сільської ради. Мистецькі вітання присутнім дарували  аматорські колективи і окремі виконавці будинку культури та  загальноосвітньої школи.

Працівники  культури Коршачинського старостинського округу  з нагоди свята  підготували святковий концерт «Жінка – берегиня роду». Під час заходу звучали  віршовані вітання від юних аматорів сцени та пісні у виконанні вокального ансамблю і солістів Коршачинського  будинку культури. Приємним подарунком для коршачинців  став виступ учасників народного вокального ансамблю «Отамани» Річківського СБК та виставка сувенірних виробів з підручного матеріалу «Весняні вітання».

Жителі  села Горобівка мали нагоду  відпочити та розважитися на святковій танцювально-розважальній програмі «Чарівна жінко, з 8 березня!».

Працівниками та учасниками вокальних колективів «Берегиня» і «Мальви» Вирівського будинку культури було підготовлено онлайн – концерт «Жінка. Мати. Господиня».

З метою висвітлення образу матері, жінки, дівчини та ознайомлення з історією виникнення свята в бібліотеках громади відбулися: виставка-привітання «Жінка. Мати. Господиня», виставка дитячого малюнку «Мама –  ти найкраща за усіх» (Біланівська СБ), коментована виставка «Жінка. Мати. Берегиня», перегляд фотоальбому «Стара фотографія розповідає» (Вирівська СБ),  книжкова виставка «Прекрасне свято всіх жінок птахи несуть на крилах» (Горобівська СБ), книжкова виставка «Зі святом, любі жінки!», інформаційна година «Жінка та її роль у суспільстві» (Коршачинська СБ), виставка «Для вас, жінки», тематична полиця «Книга з жіночим ім’ям» (Річківська СБ).

Свято 8 березня є символом усього, що є в світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Зі святом вас, милі, чарівні, найкращі наші жінки!