Про проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 12.03.2021 09:53

Відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 845, з метою якісної підготовки роїв ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») надсилаємо для використання в роботі Умови проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – гра «Джура») у 2021 році для середньої та старшої вікових груп (додаються).

Обласний етап гри «Джура» у 2021 році проводиться у два тури: відбірковий тур – у дистанційному форматі, очний – у формі наметового таборування.

Для участі у відбірковому турі обласного етапу гри «Джура» рій-переможець І етапу має зареєструватися до 19 квітня 2021 року (https://forms.gle/N55syx3p6XP3FNMXA), обов’язково вказавши посилання на інтернет-ресурс, де висвітлювалася інформація щодо діяльності рою впродовж навчального року, на Google Диск, де розміщено відеоогляд конкурсу «Впоряд» (без домашнього завдання) та книгу звитяг рою.

Після реєстрації роїв на заявлені електронні адреси буде надіслано посилання для участі рою у відбірковому турі обласного етапу гри «Джура». Завдання будуть представлені у формі тестів окремо для старшої та середньої вікових груп та охоплюватимуть різні блоки програми гри «Джура» (конкурс «Відун», теоретичний тур змагання «Рятівник»). Кожен рій має право на одну реєстрацію для проходження завдань. У разі декількох реєстрацій буде зараховуватися найнижчий бал.

Принагідно повідомляємо, що у 2021 році матеріали на регіональний етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група) подаються до 1 квітня 2021 року на електронну адресу комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю osvita.cocpo@sm.gov.ua (тема листа «Конкурс звітів про роботу роїв_ територіальна одиниця»).

Умови проведення вищезазначених заходів розміщені на офіційному сайті комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за посиланням (Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»): https://ocpo.sumy.ua/koordinacijna-robota/umovi-provedennja-zaxodiv.html.

Контактна особа: Ірина Володимирівна Пархоменко (тел. 0990418129).