Про організацію участі педагогів у регіональній конференції «Краєзнавчі діалоги: Сумщина у сув’язі тисячоліть»

Дата: 15.03.2021 15:01

Відповідно до інформаційного листа Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «Про участь у роботі регіональної конференції «Краєзнавчі діалоги: Сумщина у сув’язі тисячоліть» (додається) запрошуємо педагогічних працівників узяти участь у онлайн-зустрічі з координатором конференції, кандидатом педагогічних наук, в.о. завкафедри соціально-гуманітарної освіти Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Драновською Світланою Вікторівною.

Під час зустрічі буде детально анонсовано проведення вищезазначеної конференції, обговорено умови участі в ній педагогів, тематику та вимоги до написання статей.

Педагоги закладів загальної середньої освіти колишнього Білопільського району мають досвід участі у подібних заходах - презентували свої напрацювання під час пленарних, секційних засідань та друкованих матеріалах І, ІІ Всеукраїнських науково-практичних конференцій «Краєзнавство: науково-методичний та практичний аспекти», виданні «Велика історія малої Батьківщини», науково-педагогічному журналі «Теорія та методика навчання суспільних дисциплін» та інших виданнях.

Вважаємо, що досвід, напрацювання наших педагогів можуть знову стати підгрунтям для презентації професійних напрацювань на регіональному рівні.

Координатор онлайн-зустрічі – консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Білопільської міської ради Сидоренко Оксана Анатоліївна.

Про бажання взяти участь у онлайн-зустрічі (про дату та час буде повідомлено додатково) з координатором конференції Драновською С.В. просимо повідомити до 17.03.2021.

Завантажити інформаційний лист