Нематеріальна культурна спадщина Річківської громади

Дата: 17.03.2021 16:13

Сьогодні в приміщенні Річківського будинку культури відбулося перше засідання комісії зі збору, обробки та складання орієнтовного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини для внесення їх до відповідних списків національного, регіонального (обласного) та місцевого рівня. На виконання Плану заходів з охорони та популяризації нематеріальної культурної спадщини в Річківській громаді були виконані першочергові завдання:

1. Створено місцевий Перелік елементів нематеріальної культурної спадщини Річківської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Сумського району Сумської області, до якого автоматично включені "Побутові пісні села Річки" (охоронний номер 001.рс.нкс) та "Випікання весільних утят в селі Річки"(охоронний номер 002.рс.нкс) та які внесені до регіонального переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Сумщини.

2. Внесено до місцевого Переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Річківської громади елемент "Технологія приготування Річківської козацької затірки" (охоронний номер 003.рс.нкс).

3. Визначено традиційні місцеві страви для подачі матеріалів до видання "Сумщина гастрономічна: традиційна кухня регіону".

Запрошуємо жителів Річківської громади долучатися до заходів з відродження традицій нашого регіону!