Про проведення чергового засідання колегії відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту

Дата: 02.04.2021 13:17

31 березня 2021 року на базі Вирівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання колегії відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту, на якому розглядались питання про  дотримання у закладах освіти Інструкції з ведення діловодства та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССП).

У роботі колегії взяли участь заступник сільського голови Пугач В. П. та староста Вирівського старостинського округу Крючковий М. М.

Під час свого виступу начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Варавка Н. О. проаналізувала роботу закладів освіти з питання щодо організації якісного та безпечного харчування дітей та наголосила увагу на тому, що система НАССП – це не набір документів, а дієва система роботи закладів, головним завданням якої є аналіз небезпек і забезпечення постійного контролю над усіма етапами технологічного процесу, починаючи від прийому продуктів на склад і до моменту подачі готової страви дітям.

Головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї,молоді та спорту Єфіменко А. В. відзначила позитивні зміни у організації роботи закладів щодо забезпечення виконання Інструкції з ведення діловодства.