Заклади освіти Річківської сільської ради отримали нове кухонне обладнання та інвентар

Дата: 05.04.2021 08:58

Другий рік поспіль триває реформа шкільного харчування, яка  стала такою ж актуальною, як і якість навчання. Однією із концептуальних засад Нової української школи є створення безпечного освітнього середовища, а питання  реформування системи шкільного харчування перебуває на особистому контролі у першої леді України Олени Зеленської.

А що змінилося  в шкільному харчуванні з нинішнього року у закладах загальної середньої освіти Річківської сільської ради?

Рішенням третьої сесії восьмого скликання Річківської сільської ради від 12.02.2021 року із місцевого бюджету виділено 86,0 тис. гривень на оновлення холодильного, технологічного обладнання  та столового і кухонного посуду.

02 квітня 2021 року Річківський сільський голова М. І. Солодовник, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів В. П. Пугач, староста Вирівського старостату М. М. Крючковий та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Н. О. Варавка, вручили закладам загальної середньої освіти придбаний за виділені із місцевого бюджету кошти інвентар.

Так, відповідно до потреб закладів загальної середньої освіти придбано: по 1 холодильнику для Біланівської гімназії та Річківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, м'ясорубку для Вирівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Кожен заклад  загальної середньої освіти отримав  по 100 наборів: тарілка глибока, тарілка мілка та  чашка; дошки розборні пластикові по 10 шт.; відра з харчового пластику по 5 шт.; ножі кухонні для м'яса, риби та овочів по 4шт.; миски з харчового пластику по 3 шт.; тазки пластикові - по 2 шт.; по 2 електронних терезів, по 1 пательні з антипригарним покриттям та 7 кастрюль із нержавіючої сталі різного об'єму.

Окрім цього, Біланівська гімназія отримала, обіцяний раніше, мультимедійний проектор.

Директор Біланівської гімназії Олена Сидоренко, висловлюючи слова щирої подяки керівництву Річківської сільської ради, зазначила: «…за одинадцять років мого перебування на  посаді директора закладу наша школа вперше отримала стільки уваги, турботи та подарунків…». Задоволені працівників шкільних харчоблоків, адже готувати на новому обладнанні дуже приємно. Посміхаються учні: обіди з сучасного,  красивого посуду значно смачніші. Відтепер вони не лише отримують у школі знання про здорове  харчування, а й мають змогу «спробувати його на смак».