День пам’яті та примирення та День перемоги

Дата: 08.05.2021 13:50

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам’яті та серці! І молоде покоління, яке народилося після тих подій, повинно назавжди зберегти пам’ять про цю страшну подію. Неможливо забути про тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за щастя інших. Воєнне лихоліття не оминуло жодної української родини.

Цього року відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні припало на період дії карантину, тому більшість заходів проводилися з використанням безконтактних та дистанційних форм.

Працівниками та учнями закладів загальної середньої освіти Річківської сільської ради було впорядковано меморіали, пам’ятники, місця поховання загиблих учасників та жертв Другої світової війни.

В бібліотеках закладів освіти організовано тематичні виставки «Пам’ятати заради майбутнього», «Війна не має забуття». Для учнів 1-4 класів проведено уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», а також організовано майстер-клас з виготовлення пам’ятних знаків «Мак пам’яті». З учнями 5-10 класів було проведено он-лайн-урок мужності «Миті війни: історія Другої світової» та виховні години «Не загасити пам’яті вогонь…».

На базі Вирівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшла виставка малюнків «Ми за мир!». Для учнів 6 класу в Біланівській гімназії проведено он-лайн-урок звитяги «Про що розповіли сторінки альбому». У Річківському ЗЗСО    І-ІІІ ступенів було організовано перегляд відеоролику «Друга світова війна: як ми пам’ятаємо».

В закладах загальної середньої освіти пройшла акція «Привітай солдата» та відбулося покладання квітів та гірлянд пам’яті до обелісків.