Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення Річківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Річківської сільської ради».

Дата: 21.05.2021 13:20

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Річківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Річківської сільської ради».

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Річківської сільської ради https://richki-gromada.gov.ua.

Розробником проекту регуляторного акта є відділ фінансів та економічного розвитку Річківської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань приймаються розробником проекту регуляторного акту – відділом фінансів та економічного розвитку Річківської сільської ради  - протягом одного місяця з дня оприлюднення на сайті Річківської сільської ради https://richki-gromada.gov.ua.:

• на поштову адресу: 41832, Сумська обл., Білопільський район,         с. Річки, вул. Центральна, буд. 6;
  • на електронну адресу: finotdelrichki@ukr.net

Відділ фінансів та економічного розвитку Річківської сільської ради,                      тел. (05443) 9-40-80.