Дитинства чисте джерело

Дата: 01.06.2021 15:24

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

З нагоди свята в бібліотеках громади цього дня були оформлені тематичні виставки «Подорож країною чудес» «У гості до казки» тощо. У Вирівський бібліотеці проведено конкурс малюнків «Щасливе дитинство моє», у Біланівській – для учнів 3 класу місцевої гімназії була проведена вікторина «Чи знаєте ви казки?».

Для дітей Горобівського старостату  працівниками культури були організовані дружні посиденьки біля багаття «Діти – квіти життя». Дітлахи брали участь в приготуванні кулішу,  грали на ігровому майданчику, батуті та змагалися в настільний теніс.

Працівниками Річківського будинку культури з нагоди Дня захисту дітей на приклубній території було  проведено конкурсно-розважальну програму «Веселковий світ дитинства», в ході якої діти взяли  участь в конкурсі малюнку на асфальті «Мир дітям планети Земля», відгадували загадки про літо та подорожували на острів Гри.

Конкурсно-розважальну програму «Хай щастю дитини не буде кінця» було проведено працівниками культури для дітей Коршачинського старостату. В ході заходу малеча грала в рухливі ігри та брала участь в вікторинах.