Зі святом останнього дзвоника !!!

Дата: 10.06.2021 11:18

Шановні освітяни, учні, батьки!

Маю за честь щиро привітати Вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел знань, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: ними взято першу сходинку на шляху пізнання.

Для випукників - це початок дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір. Тож нехай попереду на вас чекають нові вершини та досягнення, а стежини будуть світлі та радісні; нехай усі ваші ідеї, мрії та задуми втіляться у реальному житті.

Шановні вчителі! Щиро дякую Вам за Вашу працю в умовах цього непростого навчального року! Ви подарували учням не лише  знання, але й тепло своїх сердець, частинку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, цінувати батьків та сміливо крокувати у незвідане майбутнє.

Щирі слова подяки і вам, шановні батьки!  Разом з дітьми Ви пройшли довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам та перемогам, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину, вчасно надавали поради та сприяли духовному зростанню. Нехай же Ваші діти будуть здоровими, здійснять свої задуми, зроблять правильний професійний вибір та стануть вірними патріотами нашої держави, сприяючи її процвітанню та розквіту.

Зі святом!

З повагою

начальник відділу освіти, сім'ї та спорту                         Наталія ВАРАВКА