Село моє – душі криниця

Дата: 29.06.2021 15:22

Добрим словом та щирою піснею  27 червня жителі Вирів віддали шану рідному селу. Святкування проходило на імпровізованому  майданчику біля закладу загальної середньої освіти. Всіх присутніх зі святом села привітали: Річківський сільський голова Микола Солодовник, заступник очільника громади Володимир Пугач, помічник депутата Верховної ради України Ігоря  Васильєва, депутат Сумської районної ради Віталій Сахнюк, староста Вирівського старостинського округу  Микола Крючковий, директор ПрАТ «Вирівське ХПП» Юрій Симегук, представник ПСП «Слобожанщина Агро» Тетяна Завалій та приватний підприємець Віктор Турчин.

Виступаючі щиро побажали вирівчанам  здоров’я, добробуту та  мирного неба, а керівництво громади відзначило Подяками Річківської сільської ради кращих представників галузі освіти, культури та сільського господарства.

Протоієрей Української православної церкви Всіх Святих отець Дімітрій привітав земляків з Днем Всіх Святих та окропив свяченою водою.

В свій день народження сільська громада звітувала своїми здобутками та вшановувала  односельчан, чия щоденна праця – то джерело  людської мудрості і самовідданості. Подарунки та музичні вітання цього дня дарували  переможцям святкових номінацій: «найстарший житель» Галина Яковлівна Щегло та Лідія Максимівна Комісар,  «найменший житель» Олександр Цапенко, «господар найкращого подвір’я» – Лідія Григорівна Котенко.

Цього дня зі сцени також звучали вітання з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України та Дня молоді. Мистецькі вітання вирівчанам та гостям свята дарували аматорські вокальні колективи «Берегиня», «Калинонька», «Мальви» та солісти  місцевого будинку культури, народний вокальний чоловічий ансамбль «Отамани» та аматори Річківського СБК, вокальне тріо «Сузір’я» (м. Суми).

Прикрасою свята стали виставка робіт декоративно – ужиткового мистецтва «Мистецькі барви рідного краю», на якій були представлені нерукотворні дива місцевих майстринь.

Всіх присутніх на святі до торгівельних яток та  святкових куренів манили пахощі шашликів, вареників, кулішу та різних українських смаколиків.  А ввечері  на всіх охочих чекала  дискотека «Вечір зустрічей».

Для кожного, хто побував на святкуванні Дня села в Вирах, воно пройшло на одному диханні і подарувало добрий настрій і масу позитивних емоцій та  стало імпульсом для подальшої натхненної й плідної праці на благо рідного села.