В Річках знімали телевізійне кулінарне шоу

Дата: 09.07.2021 10:56

8 липня жителі села Річки долучилися до створення телевізійного проекту  «Сковорода. Гастробайки» на телевізійному каналі «Суспільне».

Проект реалізується на теренах Сумської області з метою розвитку гастрономічної спадщини регіону. Як зазначив головний режисер проекту Євген Серебряков, — «У назві проекту є натяк на діяльність Григорія Сковороди, українського мандрівного філософа. Він бував на Слобожанщині й точно куштував тутешні страви, знайомився з побутом місцевих мешканців, вчився народної мудрості. Наш ведучий теж робить щось схоже: досліджує, готує, чує легенди й байки».

Під час зйомок ведучий програми, ресторатор Денис Полак разом з місцевими господинями Ольгою Турчин та Тетяною Ленгер готували традиційну козацьку страву, технологія приготування якої занесена до Місцевого переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Річківської громади. Також у сюжеті прозвучать «Побутові пісні села Річки» у виконанні фольклорного ансамблю «Калина» Річківського будинку культури.

Тож чекаємо на випуск програми, щоб ознайомитися з історією  Сумщини через призму гастрономічної та культурної спадщини.