Про перевірку готовності закладів освіти Річківської сільської ради до нового 2021/2022 навчального року

Дата: 19.08.2021 16:17

З метою перевірки готовності закладів освіти Річківської сільської ради до нового 2021/2022 навчального року  комісією на чолі з сільським головою Миколою Солодовником 18 серпня 2021 року вивчено стан готовності закладів освіти до роботи у новому навчальному році.  Під час перевірки особлива увага була акцентована на створенні нового освітнього середовища та відповідність його Санітарному регламенту.

У цілому задля  підготовки закладів освіти  до роботи у новому навчальному році з місцевого бюджету було виділено 360,575 тис. гривень.

За активної підтримки влади громади, депутатів, в співпраці  з місцевими аграріями та  батьками нам вдалося не лише забезпечити стабільну роботу галузі і належну якість освіти, а й зробити реальні кроки щодо модернізації окремих освітніх ланок.