Мій рідний край – частинка України!

Дата: 20.08.2021 08:10

З 10 липня по 18 серпня 2021 р. на теренах соціальної мережі Facebook проходив онлайн – фотоконкурс «Мій рідний край – частинка  України!». Жителі громади публікували фотосвітлини рідного краю: села, вулиці, парку, лісової галявини, тобто всього, що виражає красу нашої громади.

За результатами онлайн - голосування були визначені переможці. 19 серпня на урочистому заході з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України очільник громади Микола Солодовник оголосив переможців конкурсу:

І місце – Наталія Іваній (с. Річки), цикл фото-світлин «Моє село - маленька Батьківщина!»

ІІ місце – Олена Гевлич (с. Коршачина), цикл фото-світлин  «Найрідніші простори»

ІІІ місце – Діана Бербушенко (с. Коршачина), цикл фото-світлин «Село моє, для мене ти – єдине!»

Дякуємо всіх учасників конкурсу за участь, користувачів мережі – за небайдужість та активність, і вітаємо наших ПЕРЕМОЖЦІВ – справжніх  поціновувачів краси Річківської громади!