Моя Україна – єдина та вільна!

Дата: 20.08.2021 08:13

«Моя Україна – єдина та вільна!» -  під таким гаслом 19 серпня в Річківському будинку культури з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України було проведено урочистості та святковий концерт.

Очільник громади Микола Солодовник привітав присутніх з визначною датою, побажав міцного здоров’я, бадьорості духу, впевненості у безхмарному  майбутньому нашої держави та з нагоди 30-ї річниці незалежності України відзначив Грамотами Сумської районної державної адміністрації, Сумської районної та Річківської сільської рад жителів старостинських округів, які внесли вагомий внесок в розбудову громади.

Хвилиною тиші присутні вшанували пам’ять загиблих героїв, які в різні роки  українського державотворення захищали цілісність і незалежність нашої Батьківщини.

В ході заходу звучали творчі вітання від аматорських колективів та солістів Річківського, Горобівського та Коршачинського будинків культури. В фойє будинку культури була оформлена ретро-фотовиставка «Річківська громада: історичний шлях роками незалежності», в експозиції якої були представлені фотосвітлини видатних людей та визначних подій громади, що відбулися в роки незалежності нашої держави.