Село моє – перлиночка на карті!

Дата: 25.08.2021 12:33

День народження села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості жителів села, і у такі дні кожен відчуває себе частиною великої родини.

21 серпня до Коршачини з’їхалися люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька, аби разом, однією великою родиною відсвяткувати День села.

Розпочав свято очільник Річківської громади Микола Солодовник. Звертаючись до земляків, він щиро подякувала  їм за сумлінну працю та побажав, щоб сьогоднішнє свято зігріло серця добром,  залишилось найкращим спогадом і об’єднало усіх в любові до рідної землі. За активну життєву позицію та багаторічну сумлінну працю на благо громади Подяками Річківської сільської ради були відзначені  фельдшер Коршачинського ФП Вітченко Катерина Миколаївна, ветеран місцевого самоврядування Ясенок  Олена Іванівна та добрий господар Кондрашов Сергій Васильович.

До привітань сільського голови приєдналися і заступник очільника громади Володимир Пугач, староста Коршачинського старостинського округу Володимир Бойко, представник  ТОВ «Білопілля Агро» Євгеній Слабко,  директор ТОВ «Медіа-центр «Білопільщина» Наталія Калініченко.

Після виступів гостей розпочався потік вітань на адресу жителів Коршачинського старостату. Цього дня вітали: учасників антитерористичної операції на сході країни, ветеранів та працівників сільськогосподарських підприємств, багатодітну родину, сімейну пару, яка відсвяткувала золоте весілля, наймолодшого жителя села,  іменинників, тощо.

Творчі вітання присутнім дарували аматорські колективи та солісти Коршачинського і Річківського будинків культури. А наймолодші учасники святкової концертної програми привітали земляків та гостей свята з 30-ю річницею незалежності України.

В ході заходу поціновувачі декоративно-ужиткового мистецтва мали нагоду переглянути  виставку  робіт місцевих майстринь: вишивки, роботи з бісеру, гіпсу, стрічок, тощо.

Місцеві господарі та господині запрошували скуштувати вареники, шашлики та куліш, організатори заходу закликали випробувати долю в безпрограшній лотереї та зробити фото на задку на цікавих локаціях та фотозонах. А на дітей чекали  батути, надувні гірки та солодка вата.

Завершилося свято дискотекою, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини до Коршачини. Так, свято дійсно відбулося в теплому родинному колі, адже родина завжди була і залишається берегинею людських цінностей та єднання всіх поколінь.