З любов’ю до України

Дата: 25.08.2021 12:46

З нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України в закладах культури Річківської громади  були проведені відповідні тематичні заходи.

З метою виховання поваги до державних символів України в бібліотеках відбулися інформаційно-освітні та патріотично-виховні заходи: тематична викладка «Осяяний славою прапор і герб» (Вирівська бібліотека), історичний хроноскоп «Цвітуть, неначе квіти волі, знамена жовто-голубі» (Коршачинська бібліотека), інформаційна година «Соняшно-блакитний, рідний, заповітний»   (Річківська бібліотека),   екскурс в історію «Наш стяг у золоті й блакиті» (Біланівська бібліотека).  В ході заходів присутні дізналися про історію виникнення української символіки та значення українського прапора для підняття національного духу українських воїнів, які відстоюють незалежність України на сході нашої держави.

В Річківському будинку культури з нагоди свята було проведено урочистості та святковий концерт «Моя Україна – єдина та вільна!». В ході заходу звучали творчі вітання від аматорських колективів та солістів Річківського, Горобівського та Коршачинського будинків культури. В фойє будинку культури була оформлена ретро-фотовиставка «Річківська громада: історичний шлях роками незалежності», в експозиції якої були представлені фотосвітлини видатних людей та визначних подій громади, що відбулися в роки незалежності нашої держави.

24 серпня в с. Річки та Вири було організовано покладання квітів до  могил  учасників антитерористичної операції Ровного О.О. та Николенка П.В.. Заходи відбулися за участі керівництва громади та представників громадськості.

З метою донесення до широкого загалу інформації про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення в закладах культури громади були проведені: книжковий вернісаж «Барвистий вінок України» (Коршачинська, Річківська СБ), інформаційно-виховна година «З любов’ю до України» (Коршачинський БК),  книжковий вернісаж «Віками до тебе ми йшли, українська державо» (Біланівська СБ), година державності «Незалежна і єдина, моя Україна» (Горобівський БК та бібліотека).

З нагоди ювілейної дати працівники Вирівської бібліотеки запросили своїх користувачів на літературний калейдоскоп «З Україною в серці» та разом приєдналися до акції «Побажай Україні добра».

Працівниками закладів культури с. Коршачина була проведена віртуальна подорож «Сто чудес України», в ході якої присутні дізналися про природні та рукотворні дива: унікальні печери і заповідники, гори і рослини, церкви і замки, палаци і парки, що є справжніми перлинами на карті нашої країни.

Інформацію про проведені заходи розміщено в соціальній мережі Facebook на сторінках закладів культури та в групі «Культура Річківського краю».