Обласна педагогічна конференція

Дата: 30.08.2021 09:28

26.08.2021 року на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників Сумщини «Сучасна опорна школа – вектор успіху громади», в якій взяла участь делегація Річківської сільської ради на чолі з головою Миколою Солодовником та працівниками відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту. Очільник області Дмитро Живицький  у своєму виступі окреслив низку приорітетів розвитку освітньої галузі. Директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації  зробила детальний аналіз  досягнень і здобутків педагогів Сумщини у справі розбудови освітньої галузі. Робота тематичних платформ, майстер-класів проходила під гаслом «Здорова школа».