27 серпня 2021 року у приміщенні актової зали Річківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувався педагогічний формум освітян Річківської сільської ради.

Дата: 30.08.2021 09:39

Привітати педагогів прийшли сільський голова Микола Солодовник, заступник голови Володимир Пугач.

У роботі конференції взяли участь депутати Річківської сільської ради, старости старостинських округів, керівники сільгосппідприємств, представник громадськості.

Цьогоріч серпнева педагогічна конференція відбувалася в новому форматі

У основній доповіді начальник відділу освіти, Наталія Варавка розкрила існуючі в освітній галузі проблеми й зорієнтувала керівників закладів освіти та педагогів на ефективну реалізацію завдань Нової української школи щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг.

Кожен заклад освіти презентував свої успіхи та досягнення.

Консультант  Центру професійного розвитку педагогічних працівників  Білопільської міської ради Оксана Сидоренко презентувала педагогам громади проект створення онлайнового середовища та організацію дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти.

Під час заходу відбулося нагородження педагогів, чию працю за підсумками 2020-2021 навчального року визнано найбільш результативною

За підсумками конференції було прийнято відповідну резолюцію.