Шановні освітяни! Дорогі школярі, батьки!

Дата: 01.09.2021 16:11

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це всенародне  свято, яке завжди залишається в пам’яті кожної людини. Приходить воно до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері навчального закладу.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі.

Дорогі здобувачі освіти! Бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Тож з нагоди Дня знань  щиро вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

З повагою, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Варавка!