Відкриття локації «Активні парки – здоров’я нації»

Дата: 17.09.2021 15:06

Дитинство та юність – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

Сьогодні визначна подія в нашій громаді — відкриття локації «Активні парки – здоров’я нації». Це перший об’єкт, який ми відкриваємо після об’єднання. Спорт є запорукою здоров’я. Ми прагнемо, щоб на нашій території було якомога більше сучасних спортивних майданчиків, які сприяють укріпленню здоров’я.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Річківського сільського голови Володимир Пугач. Він наголосив, що спортивний майданчик дозволить молоді ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

Заняття фізичною культурою і спортом  стають умовою і  невід'ємною частиною гармонійного і повноцінного життя.

Це робиться для наших дітей, для нашого майбутнього.