Шановні бібліотекарі, ветерани бібліотечної справи та читачі!

Дата: 30.09.2021 08:11

Прийміть найщиріші вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Сьогодні так розвинений цифровий світ, що він здається майже реальним, але яким би він не був захоплюючим, ніщо не замінить паперову книгу! Бо книги найкращі зберігачі знань людства, у них цілий світ!

Бібліотека потрібна кожному – і тому, хто потребує тиші біля книжкової полиці, і тому, хто хоче миттєво знайти відповідь на болюче питання, і тому, хто бажає розібратися у політичній колізії чи віднайти соціальну справедливість. На сьогодні бібліотеки – це заклади, в яких без огляду на вік, уподобання чи віру кожен має можливість отримати відповіді на свої питання та дізнатись багато цікавого, зустрітися з друзями, провести час у колі однодумців, навчатися малюванню чи навіть спробувати писати вірші.

Тож нехай у бібліотеках Річківської громади завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги. А кожна книжка в наших книгозбірнях знайде свого читача.

Нехай ваше життя буде таким же фантастичним, як пригодницька історія, неймовірним, як збірник чарівних казок та щасливим, як романтична повість. Нехай непохитною буде Віра у вашій душі, нехай немарною буде Надія, а Любов прикрашає і робить ваш світ яскравішим.

Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК