Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення Річківської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Річківськоїї сільської ради».

Дата: 01.10.2021 09:49

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Річківської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Річківськоїї сільської ради».

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Річківської сільської ради https://richki-gromada.gov.ua.

Розробником проекту регуляторного акта є виконавчі органи Річківської сільсько ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань приймаються розробником проекту регуляторного акту – виконавчими органами Річківської сільської ради  - протягом одного місяця з дня оприлюднення на сайті Річківської сільської ради https://richki-gromada.gov.ua.:

• на поштову адресу: 41832, Сумська обл., Білопільський район,         с. Річки, вул. Центральна, буд. 6;
  • на електронну адресу: richki_r@ukr.net