Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проекту рішення Річківської сільської ради «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання на території Річківської сільської територіальної громади».

Дата: 30.09.2021 10:02

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Річківської сільської ради «Про затвердження Правил надання послу з централізованого водопостачання на території Річківської сільської територіальної громади».

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Річківської сільської ради https://richki-gromada.gov.ua.

Розробником проекту регуляторного акта є виконавчі органи Річківської сільсько ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань приймаються розробником проекту регуляторного акту – виконавчими органами Річківської сільської ради  - протягом одного місяця з дня оприлюднення на сайті Річківської сільської ради https://richki-gromada.gov.ua.:

• на поштову адресу: 41832, Сумська обл., Білопільський район,         с. Річки, вул. Центральна, буд. 6;
  • на електронну адресу: richki_r@ukr.net